Kırkpabuç Dino Memo Hafıza Oyunu 54 Parça

29,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060201ANT07209

TÜKENDİ

  Oyunun Özellikleri:
  Oyun 7x7 cm ölçülerinde 27 çift, 54 karttan oluşmaktadır.
  Oyuncu Sayısı: 2-4
  Yaş Grubu: 4+
   
  Oyunun oynanışı :
  Oyun için düz bir alana gereksinim duyulmaktadır. Oyun yerde ya da masa üzerinde oynanabilir. Resimli kartlar ters olarak 3 ya da 4 sıra halinde ve her sırada eşit sayıda kart bulunacak şekilde oynanacak zemine yerleştirilir. Oyuna başlamadan önce kimin oyuna başlayacağını ya da eğer ikiden fazla kişi oynuyor ise kimin hangi sırada oynayacağını belirlemek amacıyla sayışılır.
   
  Sıralamayı belirledikten sonra ilk oyuncu arka arkaya iki kart açarak açılan ikinci karttaki resimle ilk karttaki resmin aynı olup olmadığına bakılır eğer aynı ise oyuncu iki kartı üst üste koyup alır. Tekrar iki kart daha açar. Eşini bulduğu sürece oyuna devam eder. Eğer açılan kartlardaki resimler aynı değil ise oyuncu ikisini de tekrar aynı yerinde ters çevirir ve sıra bir sonraki oyuncuya geçer. 
   
  Bu şekilde tüm kartlar bitene kadar en çok eşleştirmeyi yapan oyuncu oyunu kazanır.
   
  Psikomotor Gelişim
  Kartların eşini bulma ve bir araya getirme sırasında el– göz koordinasyonu gelişir. 
   
  Sosyal - Duygusal Gelişim
  Birden fazla çocukla oynandığında sırasını bekleme becerisi desteklenir. Grup içerisinde görev alma ve bunu yerine getirme yolu ile çocuğun öz güveni gelişir.
   
  Dil Gelişimi
  Açılan kartın ne olduğunu söyleyerek kelime hazinesi gelişir. Kelimelerin doğru yerde kullanımı gerçekleşir.
   
  Bilişsel Gelişim
  Her kartın yerini akılda tutup eşini açtığında bir araya getirerek akılda tutma, hatırlama ve eşleştirme becerileri gelişir.
  • Barcode: 8698543172098
  • Marka: Kırkpabuç
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.