Kategori X

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101SAM99040
VEYA

  Çarkı Çevir, Kelime dağarcığını geliştir.

  Haydi tüm aileni masa başına topla, eğlenirken öğrenme vakti.

  Eskiden beri birçok şekilde oynanan "İsim, Şehir, Hayvan" oyununun en gelişmiş versiyonu olan Kategori X ile hem nostalji hem eğlence bir arada.

  Kolaylaştırılmış ekipmanıyla oyuna başlamak çok kolay, elektronik zamanlayıcı isabetli bir şekilde süreyi tutarken, kaliteli kartlara yazacak bir cevap bulmak büyük bir keyif.

  Üstelik kartlara yazılanlar kalemlerin arkasındaki silgilerle kolaylıkla silinip bi sonraki tura hazır hale getirilebiliyor.

  Oyun nasıl oynanır?

  1 - Kategori çarkı üzerindeki oku çevir

  2 - Bir harf kartı aç

  3 - Karttaki harfle başlayan cevabını kartına yaz

  İçindekiler :1 Oyun Çarkı, 1 Çark Oku, 1 Elektronik Zamanlayıcı, 4 Cevap Kartı, 4 Kalem, 55 Harf Kartı, 40 Oyun Pulu ,Kullanım Kılavuzu

  Kutu Boyutu : 36 x 25 x 5 cm

  Oyuncu Sayısı : 2 - 4

  • Barcode: 8698754990405
  • Marka: Mega
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.