Jcb Mini Kepçe

207,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 20,80 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 070301TUR02427

TÜKENDİ

  50 beygirlik gücü ve saatte 20 km hızı ile kepçeli ekskavatör küçük ve çevik olmasının dışında klasik tarım ekipmanlarıyla da donatılabilir.
  Küçük ya da büyük inşaat alanlarında kullanılabilecek olan ekskavatörün 3 özelliği de bir arada.

  Ekskavatör, traktör, kepçe.
  Bu özel tasarımı onu toprak düzenlemelerinde ideal bir araç haline getirmesinin dışında mühendislik alanında da birçok işte başarılı olmasını sağlamaktadır.

  Modelin çok yönlü çalışma opsiyonları Bruder modelinde de orijinaline sadık kalarak üretilmiştir.
  Destek ayakları sayesinde denge kurmakta hiç zorlanmıyor.
  Oyunun zevkini arttırmak için bir kamyon da dahil edilip çıkarılan topraklar kamyona yüklenip taşınabilir.

  • Barcode: 4001702024277
  • Marka: Bruder
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.