IDO3D Tasarım Seti

59,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP55237

TÜKENDİ

  3D tasarımında ustalaşmak ve işe biraz daha boyut katmak isteyenler için hazırlanan IDO3D Tasarım Seti ile, 4 farklı renkte tasarım yapmak mümkün.

  Her kutuda 4 adet Tasarım Kalemi, 1 adet Tasarım Kılavuzu ve 1 adet Tasarım Kağıdı’yla gelen setlerle, yaratıcı tasarımlar şablonlar üzerinde gerçekleştirilerek tamamlanıyor.

  Her kutuyla 20 farklı tasarım yapılabiliniyor.

  Doğal  Eğlence (Turuncu, Yeşil, Mavi, Kırmızı), ve Sevimli Kreasyonlar (Pembe, Beyaz, Mavi, Sarı) olmak üzere 2 asortiden oluşuyor.

  3 adet düğme pil ile çalışır, piller dahildir.

  Tek paket ölçüsü: 35 x 63 x 32 cm
   
  • Barcode: 8056379008873
  • Marka: IDO3D
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.