Hot Wheels Tekerlekli Yarış Dünyası Süper İtfaiye Macerası İtfaiye Oyun Seti GJL06

249,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 25,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W010101MATFNB15SYE
VEYA

  Lüks şehir temalı oyun setleriyle Hot Wheels Şehrinde maceralara atıl! 

  Bu  harika  setlerin  çarpıcı  özellikleri  sayesinde  pistin  tozunu  Hot  Wheels'e  yaraşır  bir  şekilde  attırabilirsin.

  Hot  Wheels  İtfaiye İstasyonu  destansı  bir  test  sürüşü  için  aksiyon  dolu  akrobasi  deneyimleri  sunuyor.

  Hot  Wheels  Şehrinde  daha  fazla  macera  için  gaza  bas.

  Yeni  bağlantı  sistemi  ile  tümü  Hot  Wheels  Şehri  ve  tüm  Hot  Wheels  pistleri  ve  oyun  setleriyle  birleştirilebilir.

  Bir  adet  Hot  Wheels  aracı  dahildir. 

  • Barcode: 2000138589673
  • Marka: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.