Hot Wheels Sonsuz Çember Pisti GVG10

419,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 42,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATGVG10
VEYA

  Hot Wheels Track Builder Sonsuz Çember Pisti, standart bir döngüyü, çocukları görsel olarak heyecan verici yollarla ivme denemeye davet eden iki heyecan

  verici ve zorlu kuruluma dönüştürür!

  Stand başlatıcısı, hızlanan arabaları sonsuz döngüsüne ve ardından araçları yakalama kabına çeviren bir sıçrayışla çıkış yoluna gönderir.

  1:64 ölçekli bir Hot Wheels aracı içerir ve 6 ila 12 yaş arası çocuklara yöneliktir.

  Hot Wheels Track Builder Sonsuz Çember Pisti, parkurun yoğunluğunu değiştirmek için sadece döngüyü ayarlayarak harika yol dönüşümleri sunar.

  Bu sonsuz döngü, tamamen yeni bir yapı başlatmak zorunda kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde genişler.

  Çok yönlü kurulum, zorluk seviyelerini artırarak, atlamadan ön veya arka dönüşlere izin verir.

  Çocuklar, araçlarını döngünün içine, zıplamanın üzerinden ve nihayetinde yakalama kabına göndermek için stand başlatıcısını kullanırken kuvvetle deneyler yapar.

  Döngü kiti, bir 1:64 döküm arabanın yanı sıra tam bir bodurluk deneyimi için genişletilmiş bir iz içerir.

  Ayrıca diğer Hot Wheels Track Builder setlerine de bağlanır (ayrı satılır)

  • Barcode: 0887961924671
  • Marka: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.