Hot Wheels Mutant Araçlar Buzzerk CDX96

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W011600MATBBY78B
VEYA

  Hot Wheels şehrinin altında Mutant Araçlar yaşıyor.

  Başarısız bir laboratuvar deneyinin sonucu olan bu yarı yaratık yarı araba araçlar, yeraltındaki dehlizlerinde dünyayı ele geçirmenin fırsatını kolluyorlar.

  Mutantlar sadece yolda "gitmezler"; aynı zamanda kendilerine has bir hareket ve tarzda bükülür, bağlanır, kayar ve esnerler.

  Hayvanlarınkine benzeyen omurgaları sayesinde "kıvrılabilen" bu araçlar, uzun bir Mutant Araç treni oluşturmak için önden ve arkadan türdeşlerine bağlanabilirler.

  Bu araçlar kendilerine ait bir hayatı yaşadıkları gibi, zengin bir hayal gücünü ve iterek oynama eğlencesini tetikliyorlar.

  Yeraltı dünyasında geçen, yeni ve yaratıcı oyun seçenekleri için tüm filoya sahip olun. (Her biri ayrı ayrı satılır.)

  Ürün Ölçüsü: 16,5 x 16,5 x 3 cm.

  • Barcode: 2000138503709
  • Marka: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.