Hot Wheels Monster Trucks Kırılan Arabalar Serisi GKD32

64,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,50 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: W010101MATGCF94S3
VEYA

  Markanın ünlü  dev  tekerleklerine  sahip  1:43  ölçekli  Hot Wheels® Monster  Trucks  serisi  ile  mücadelenin  galibi  ol!

  Devasa büyüklükte tekerleklere  ve  çarpışıp  parçalarına  ayrılma  özelliklerine  sahip  bu  canavar  kamyonlarla  yolun  tozunu  attır! 

  Bu Monster Truck  Bash-Ups™  araçları  bir  engele  çarptığında  veya  başka  bir  araçla  çarpıştığında  üç  farklı  şekilde  açılır. 

  Çarpıştır ve sıfırlayarak  yeniden  yola  koyul! 

  Her pakette yer alan ad, tür, güç, benzersiz çarpışma gücü ve  motor  özellikleri  gibi  bilgiler,  araçların  eğlenceli  hikayesini  yansıtır! 

  3 yaş ve üzeri için  harika  bir  hediye. 

  Kutu Ölçüleri: 13 x 15,60 x 10,20 cm.

  • Barcode: 2000138591393
  • Marka: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.