Hot Wheels Monster Trucks Akrobasi Tekerleği Oyun Seti GVK48

369,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 37,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATGVK48

TÜKENDİ

  Hot Wheels Monster Trucks Akrobasi Tekerleği, kolay taşınabilirlik için bir tutacakla katlanır ve açılır, çarpma, parçalama ve saklama için üst düzey bir akrobasi

  arenasını ortaya çıkarır.

  Birleştirilmiş set, harika özelliklere sahip bir şekilde 89 cm uzunluğundadır.

  İkonik büyük boy Monster Truck lastiği, Tiger Shark canavar kamyonunu ve Hot Wheels 1:64 ölçekli bir aracı içerir.

  Set açıldığında, rampadan ve bir "ateş çemberi" içinden çıkmak için iki araba veya bir Monster Truck için fırlatıcı ortaya çıkarır.

  Daha sonra araç, onu kazananın çemberine çevirecek ve performanslarını değerlendirecek ve çocuklara becerileri hakkında anında geri bildirim sağlayacak

  bir platforma inmelidir!

  Skor panosu, çocuğun kendilerini kolayca yorumlayacağı üç farklı emojiye sahip performansı gösterir!

  Set ayrıca, çocukların daha fazla oyun oynama şekli için istifleyebilecekleri 2 adet ezilmiş plastik araba içerir

  • Barcode: 0887961928433
  • Marka: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.