Hot Wheels Mega Bloks Taşıyıcı Tır ve Aracı

199,50 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 19,95 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101NEC91718

TÜKENDİ

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti’nin içerinden çıkan parçalar işe 2 farklı araba inşa edebilmeniz mümkün. 5 yaş ve üzeri çocuklar için üretilen oyun 258 parçadan oluşuyor. Ayrıca setin içerisinde 2 adet mini figür yer alıyor.

  Arabaları inşa ederken ister kutu üzerindeki şekli yapın isterseniz hayal gücünüze bırakılan tasarım sayesinde çok daha özgün bir araba elde edin.

  • Barcode: 0065541917187
  • Marka: Hot Wheels, Mega Bloks
  • Karakter: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.