Hot Wheels Akrobasi Atlayışı Yarış Şeti Flip Ripper FTH83

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W140301MATFTH79FR
VEYA

  Bu seri  ikonik  arabalar,  ultra  havalı  turuncu  pist  ve  bir  fırlatıcıyla  basit  ve  klasik  Hot Wheels oyun  eğlencesini  sunuyor. 

  Dört  farklı  akrobasi  seçeneği  sayesinde  arabalar  Elektrik  Kulesi  ile  arabaların  üzerinden  şimşek  gibi  atlayabilir,  ateşin  içinden  fırlayabilir, 

  çemberde  dönebilir  ya  da  düz  takla  atabilir. 

  Ne kadar  yükseğe,  ne  kadar  uzağa,  ne  kadar  hızlı  gidecekler? 

  Benzersiz özelliklere  sahip  dört  farklı  set,  keyifli  oyunlar  ve  heyecan  verici  aksiyonlar  sunuyor. 

  Her  set,  efsane  bir  pist  oluşturmak  için  diğer  Hot  Wheels yarış  setlerine  (ayrı  olarak  satılır)  bağlanabiliyor. 

  Üç  setin  her  birinde  bir  adet  Hot  Wheels arabası  bulur. 

  Bazı  Hot  Wheels  araçlarıyla  kullanılamaz. 

  3  yaş  ve  üzeri  çocuklar  için  uygundur.

  Kutu Ölçüleri: 10,48 x 32,07 x 5,40 cm.

  • Barcode: 2000138593328
  • Marka: Hot Wheels
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.