Hatchimals Surprise

599,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 60,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010207SAM19110

TÜKENDİ

  Hatchimals’ın bir sürprizi var; yumurtanın içinden tam 2 tane Hatchimal çıkıyor, yani onlar İKİZ!

  Hadi, onların dünyaya gelmesi için onlara sevgini göster. Yumurtayı okşayıp onunla oynayınca içindeki Hatchimal’lar sesler çıkararak nasıl hissettiklerini söylüyorlar.

  Yumurtanın dışında gökkuşağı renklerini görünce yumurtanın çatlama zamanı gelmiş demektir!

  İkizlerden biri yumurtanın üstünü çatlatarak dışarı çıkacak, diğerini elinle tutup dışarı çıkar. Artık ikisiyle de oynayabilirsin! Her ikizin kendine has özellikleri var.

  Biri hareket etmeyi çok seviyor, diğeri söylediklerini tekrar ediyor. Yeni doğmuş bebek aşamasından çocuk aşamasına kadar onları büyüt, her aşamada yeni şeyler öğrensinler.

  Konuşuyor, şarkı söylüyor, dans ediyor, espri yapıyor, oyunlar oynuyor ve daha bir sürü şey yapıyorlar!

  Üstelik bu ikizler interaktif yani ikisi birbiriyle iletişime geçebiliyor!

  Hem çok tatlı hem de çok yetenekli bu ikiz Hatchimal’lar senin olmak için sabırsızlanıyor. Acaba senin yumurtandan hangi ikizler çıkacak?  


  ** Pembe Benekli Giraven Hatchimals ailesinde 2 ayrı asorti vardır, yumurtadan hangi ikizin çıkacağı sürprizdir.
  ** Mor Benekli Peacat Hatchimals ailesinde 2 ayrı asorti vardır, yumurtadan hangi ikizin çıkacağı sürprizdir.

   
  • Barcode: 0778988666067
  • Marka: Hatchimals
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.