Hatchimals Draggles

499,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 50,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010702SAM19101

TÜKENDİ

  Yılın oyuncağı ile tanışmaya hazır mısın?
   
  Hatchimals, yumurta içinde yaşayan sihirli hayvanlar! Peki, yumurtanın içinde ne var? İşte bu bir sürpriz!
   
  Her yumurtanın içinde iki interaktif hayvandan biri var. Hatchimal'ını sevip şefkat gösterdikçe gözleri ışıldayacak ve birbirinden şirin seslerle sana nasıl hissettiğini göstermeye başlayacak!
   
  Onunla oynadıkça gökkuşağı rengi gözlerini göreceksin: İşte bu yumurtadan çıkma zamanı demek!
   
  Onlar kendi kendilerine yumurtadan çıkamazlar. Bunun için biraz cesarete ihtiyaçları var, senin dokunuşların onun yumurtasından çıkmasına yardımcı olacak!
   
  Yumurtasından çıktıktan sonra Hatchimal'ı büyütebilirsin! Önce yeni doğmuş bebek, daha sonra bebek ve  çocuk olacak.
   
  Sen de Hatchimal'ına yürümeyi, dans etmeyi, oyunlar oynamayı ve çok daha fazlasını öğret! Söylediğin cümleleri bile kendi sesiyle tekrarlıyor!

  Hatchimals yumurtanın içindeyken onu ellerinde tutarak kalp atışlarını duy, ters çevirerek eğlen, yumurtaya tıklat ve karşılık olarak o da tıklatsın! Sen olmadan yumurtadan çıkamazlar!

  Gökkuşağı rengi gözleri gördüğün zaman, Hatchimal yumurtadan çıkmaya hazır demektir!

  Fakat yardımına ihtiyaçları var - dokunuşunla onu cesaretlendir ve yumurtadan çıkmasına yardımcı ol!

  Yumurtadan çıkınca, onu 3 aşamada büyütüp yetiştirebilirsin. Hatchimal'ına yürümeyi, konuşmayı, dans etmeyi, oyun oynamayı ve çok daha fazlasını öğret!

   Kutunun üzerindeki mavi-yeşil benekler kutudan Draggle çıkacağını gösterir. Draggle mavi de olabilir, yeşil de! İki renkten hangisinin çıkacağı sürpriz!

  2 adet AA pil gerektirmektedir, piller ürüne dahildir.


   

   

  • Barcode: 0778988192702
  • Marka: Hatchimals
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet
  Pil Bilgisi: Bu oyuncak için 2 adet AA Kalem Pil gerekmektedir.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.