Hatchimals Colleggtibles İkili Paket

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010207SAM19103

TÜKENDİ

  Dünyanın en şirin sürprizleri bu yumurtaların içinde!

  Minik yumurtaların içinden çıkan bu birbirinden sevimli Hatchimals figürleri şimdiye kadar gördüğün karakterlerden çok farklı!

  Onların dünyaya gelmesi için senin yardımına ihtiyacı var. Yumurtayı elinde tut, üzerindeki kalp işaretini ovuştur.

  Kalbin rengi mordan pembeye dönünce yumurtanın içindeki CollEGGtible karakteri dünyaya gelmeye hazır demektir. Yumurtayı kırmak için üzerine bastır. Bakalım içinden hangi CollEGGtible çıkacak?

  Hepsinin parlak kanatları var! Her biri özel bir aileden gelen bu muhteşem figürlerin hangi aileden olduğunu anlamak için yumurtanın beneklerinin rengine bakman yeterli.

  Paketlerin içinden çıkan posterde hangi CollEGGtible figürlerine sahip olduğunu işaretleyebilir, Hatchtopia’yı keşfedebilir, bütün karakterleri görebilirsin.

  70’den fazla karakterden bazıları çok nadir bulunuyor!

  Hadi tüm CollEGGtible karakterlerini biriktir, Hatchimals dünyası Hatchtopia’yı oluştur!


  Ürün Bilgisi: 

  Hatchimals CollEGGtibles İkili Paket’te birbirinden tatlı iki farklı CollEGGtibles figürü yer alıyor.

  Bu pakette ayrıca figürlerini içine koyup sergileyebileceğin bir adet saklama yuvası ve tüm karakterleri aileleri ile birlikte gösteren bir poster de var.

  ** Üründe renk ve model varyasyonları vardır. Yumurta içinden çıkacak aile sürprizdir.

  Tek paket ölçüsü: 13 x 5 x 19 cm 


  • Barcode: 0778988603307
  • Marka: Hatchimals
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.