Hatchimals 8. Sezon Cosmic Candy Tekli Paket

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101SPN56408
VEYA

  Kozmik Candy Hatchimals CollEGGtibles galaksisini yumurtadan çıkarın!

  Kısmen kozmik, yarı şeker, bu sevimli karakterlerin benzersiz bir görünümü ve stili var!

  Sakızlı, tüylü, desenli, karanlıkta parlayan ve daha fazlasını içeren keşfedilecek 12 Kozmik Şeker var.

  Ayrıca, her Kozmik Şeker karakterinde daha da fazla sürpriz var: yepyeni bir kapak ve yeniden kullanılabilir bir yumurta!

  İlk olarak, karakterinizin özelliğine işaret eden bir sembolü ortaya çıkarmak için kalp etiketini çıkarın.

  Karakterinize bir göz atmak için kalbi çatlatın, ardından Kozmik Şeker tatlılığınızla tanışmak için yumurtanın her iki tarafını da açın!

   

  • Barcode: 0778988140819
  • Marka: Hatchimals
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.