Harika Kanatlar Dünya Havaalanı Seti

659,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 66,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150086AUL10830
VEYA
  Şimdi Uçuş Zamanı! Harika Kanatlar çizgi dizisinin en büyük oyun seti olan Dünya Havaalanı’na tüm çocuklar bayılacak. 89 cm’ye kadar büyüyebilen, ayrıca ses ve ışık özelliklerine sahip oyun setine Jett ve Donnie’nin dönüşen figürleri de dahildir. İkonik Havaalanı setiyle çizgi filmdeki tüm maceraları çocuklar  tekrar canlandırabilecek! Jett ve Donnie’yi dönen pervaneye bindir ve kuleye gelmelerini sağla. Asansörle yukarı çıkart, kule teslimat adresini söylesin ve teslimatı yapılacak kargoyu alması için rampadan aşağıya yolla!

  Özellikler
  3 adımda dönüşebilen Jett ve Donnie figürleri içerir. Diğer figürler dahil değildir.
  89 cm uzunluğunda havaalanı oyun seti.
  Kule ses ve ışık özelliklidir. Ayrıca 2 figürü taşımak için dönen pervanesi vardır.
  Mekanik asansörü ile figürler yukarı çıkabilir ve rampadan aşağı gidebilir.
  Dönen kargo bölümü ve paket tartı yeri vardır.
  Pil: 2 x AAA (ince kalem) pil ile çalışır. Piller dahildir
  Paket Ölçüsü: 58 x 38 x 16 cm
  • Barcode: 6911400355826
  • Marka: Harika Kanatlar
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.