Harika Kanatlar Bonitop Sürprizli

17,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 1,80 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150112MGA24015
VEYA

  Sopasında çakıl çikolata ve sapa bağlı şeker şeklindeki topun içerisindeki sürpriz hediyeler ve oyuncaklarla önce tatlını ye sonra tatlı tatlı oyna!

  Sürpriz oyuncaklarının içinden herşey çıkabilir! Yapbozlardan çıkartmalara, oyuncaklardan karton modellere, binbir çeşit eğlence bu paketlerde.

  Ürünün Boyu yaklaşık 36 cm dir.

  • Barcode: 8680734240150
  • Marka: Harika Kanatlar
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.