Happy Scania Garbage Truck

149,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 14,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010100SIM01301

TÜKENDİ

  Gerçek bir Scania kamyonunun küçültülmüş motorlu versiyonudur ve ileri ve geri hareket edebilir. Ayrıca serbestçe hareket edebilir.

  Yükleme platformu, aynı zamanda set ile birlikte gelen çöp kovası gibi mekanik olarak yükseltilir. Ve elbette, bunun gibi büyük bir kamyonun varlığını hissettirmesi gerektiğinden, araç ışık ve ses ile donatılmıştır.

  3 AA pil gereklidir ve piller dahildir.

  Ürün Ölçüsü: 5 x 10 x 6 cm

  • Barcode: 4006333013010
  • Marka: Simba
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.