Grossery Gang Mısır Gevreği

59,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP69010

TÜKENDİ

  Bozulmuş, ekşimiş sütün içinde beklemiş, çürümüş, yapış yapış Mısır Gevreği Çöpsleriyle tanışmaya hazır mısınız?

  Iyk Market’in tozlu raflarında kalmış Mısır Gevreği paketi şeklindeki bu özel tasarımlı kutudan toplam 16 yeni Çöps figürü ve 4 Çöps Kasası çıkıyor.

  Üstelik renk değiştirme özelliğine sahip özel Çöpslerden 6 tanesine de bu kutuyla sahip olabilirsiniz.


   

   

  • Barcode: 8056379013242
  • Marka: Grossery Gang
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.