Go Başlangıç 4000 Yıllık Strateji Oyunu

79,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010701NEC99377

TÜKENDİ

  Dünyanın en stratejik oyunu GO yaklaşık 4000 yıllık geçmişe sahip bir Uzakdoğu oyunudur.
   
  GO Uzakdoğu Strateji Oyunu bir oyun olmanın ötesinde pek çok anlamları kendisinde taşır; yaşamla eşdeğer bir yaratılış, yoğun bir meditasyon, soyut düşünceyi geliştirmede bir alıştırma olarak da nitelendirilir. 
   
  50'den fazla ülkede oynanmaktadır. Bu ülkelerin başında Çin, Japonya ve Kore gelmektedir.
   
  GO yapısı ve oyun şekli bakımından satranca benzetilmektedir fakat satranç ile arasında çok fazla fark vardır.
   
  Satranç bir çatışma ise, GO savaşın kendisidir.
   
  GO düşünmeyi, sabretmeyi, geleceği planlamayı, öfkenin ve aç gözlülüğün ne sonuçlar doğuracağını öğretir.    
   
  Birkaç kuralı, fakat sonsuz stratejisi olan bu oyunu oynadıkça düşünme becerinizi, öğrenme yeteneğinizi, yaratıcılığınızı ve zekanızı geliştireceksiniz. 

  Kutu ölçüsü: 44 x 45 x 7 cm
   
  Kutu  İçeriği:1 adet çift taraflı Go oyun tahtası, 180 Adet Siyah GO Oyun Taşı, 180 Adet Beyaz GO Oyun Taş, 2 Adet Taş Saklama ve Biriktirme Haznesi,1 Adet GO Oyun El Kitabı bulunmaktadır.

  • Barcode: 8697418011241
  • Marka: Ks Games
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.