Fortnite Mini Figür ve Kule Oyun Seti

249,99 TL
149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Ürün Kodu: 020203GIP36000
VEYA

  Fortnite Mini Figür ve Kule Oyun Seti ile tüm mini figürlerinizi gösterebilir veya en sevdiğiniz 5 cm figürlerle bir savaş düzenleyebilirsiniz. 

  Kale, Engelleme Bariyeri ve Gözetleme Kulesinden oluşan 3 farklı konfigürasyonla kendi tasarımınızı oluşturabilir ve sprey etiketleriyle kişiselleştirebilirsiniz. 

  Bu 5 cm'lik figür çifti yalnızca Fortnite Mini Figür ve Kule Oyun Seti’nde bulunabilir

  2 karakter içerir: Blue Squire ve Tricera Ops. 

  • Barcode: 8056379082514
  • Marka: Fortnite
  • Karakter: Fortnite
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.