Fisher Price Yağmur Ormanı Jumperoo

1.499,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 150,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010405MATCHM91

TÜKENDİ

  Yağmur Ormanı Jumperoo müzikler, ışıklar ve eğlenceli sesler ile bebeği ödüllendirerek zıplamaya teşvik eder.

  Jumperoo üzerinde birbirinden eğlenceli birçok oyuncak bulunur; aslanlı top, timsah çıngırak, kelebek dişlik, eğlenceli fil ve hipopotam ve çok daha fazlası.

  Oyuncaklara uzanmaya, onları yakalamaya, onlara vurmaya çalışırken bebeğin motor becerileri gelişir. Oyuncaklardan çıkan sesler ise bebeği daha uzaktakine erişmeye ve zıplamaya teşvik eder.

  Bu sayede bebeğin fiziksel becerileri de gelişir. 360 derece dönebilen koltuk sayesinde bebek istediği gibi hareket edebilir.

  Bebeğin oturduğu kılıf yıkanabilir özelliktedir. Ayrıca 3 kademeli boy ayarı yapılabilir, bebeğin gelişimine göre boy kademesi değiştirilebilir.

  Müzikler, ışıklar ve sesler bebeğin duyularını harekete geçirir ve duyu gelişimine destek olur.

  Oyuncaklar uzanmak, zıplamak ve hareket etmek bebeğin fiziksel becerilerini ve motor becerilerini destekler.

  Değişik oyuncaklar ve oyun aktiviteleri sayesinde bebeğin merak duygusu gelişir ve keşfetmeye başlar.

  Maksimum ağırlık: 9 kg

  Tek paket ölçüsü: 60 x 61 x 19 cm

  • Barcode: 0887961083903
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 2 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.