Fisher Price Şekilleri Öğreniyorum Oyun Seti GXV33

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATGXV33
VEYA

  Fisher Price Şekilleri Öğreniyorum Oyun Seti, her biri 50 gram olan 6 farklı renkte oyun hamuru, hayvan figürlerinde tasarlanan kalıplardan oluşur.

  Oyun hamurlarının kapaklarında farklı şekilli kalıplar bulunur.

  Çocukların el becerilerinin ve hayal güçlerinin gelişmesinde yardımcı rol oynar.

  3 yaş ve üzeri için uygundur.

  Kutu Ölçüleri: 29 x 24 x 7,5 cm.

  • Barcode: 0887961962727
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.