Fisher Price Pırpır Uçak Mama Koltuğu Oyuncağı

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATGRR31

TÜKENDİ

  Yolu açın, pırpır uçak iniş yapmak için geliyor!

  Fisher Price tam temizlik aktivite uçağı, güçlü bir vantuzla bebeğin mama sandalyesi tepsisine kolayca takılır ve çiğneme gerektiren diş kaşıyıcı kanatlara,

  takırdayan güneşlere ve pervaneli döndürücüye sahiptir.

  Bebeğin yemek zamanı oyunundan sonra, bu oyuncak uçağı bir sonraki uçuşa hazır bir şekilde derinlemesine temizlik için bulaşık makinesine

  yerleştirebilirsiniz!

  Kutu Ölçüleri: 7,9 x 12 x 16,6 cm.

  • Barcode: 0887961910391
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 2 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.