Fisher Price Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi

349,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 35,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140700MATCCB70

TÜKENDİ

  Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi yumuşak matı, ışıkları, sesleri ve müzikleri, eğlenceli oyun aktiviteleri ve 3 farklı kullanım şekli ile hem annelerin hem de bebeğin vazgeçilmezi olur.

  Bebeğin motor becerilerini geliştirir. Işıklar, sesler ve müzikler sayesinde ise bebeğin duyuları gelişir. Yerde oynama, oturarak oynama ve ayakta oynama özellikleri sayesinde bu ürün bebek ile birlikte gelişir.

  Oturarak oynama için matı katlamak yeterlidir. Ayakta oynama için ise matı çıkarmak gerekir.

  Kısa ve uzun olmak üzere 2 ayrı müzik modu bulunur. Uzun çalma modunda 20 dakika müzik çalar. Kısa mod ise bebeğin hareketleri ile etkinleşir.

  Ayrıca yine bebeğin hareketleri ile ışıklar yanıp söner.

  Bu sayede bebek yaptığı hareketler sonucunda ödüllendirilir ve oyun oynamaya teşvik olur. 5 renkli top dahildir.

  Jimnastik merkezinin matı çamaşır makisinde yıkanabilir özelliktedir.

  Tek paket ölçüsü: 66,5 x 43 x 11 cm

  • Barcode: 0887961062557
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 2 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.