Fisher Price Oyun Arkadaşım Yumuşak Aktivite Kitabı GJD37

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATGJD37
VEYA

  Fisher-Price®  Oyun  Arkadaşı  Aktivite  Kitabı™,  bebeğiniz  için  duyuları  uyaran,  eğlenceli  bir  oyun  sunuyor. 

  Bu  yumuşak  kitabın  hayvan  temalı  beş  sayfasının  her  birinde  bebeğinizin  keşfedebileceği,  eğlenirken  duyularını  geliştireceği  farklı  aktiviteler  yer  alıyor. 

  Bebeğiniz  bu  kitapla  karın  üstünde  doğrularak  oynayabilir  ve  peluş  ayıya  keyifle  sarılabilir! 

  Bu  kitaba  dokunmak  çok  keyifli!  Hışırtılı  bir  sayfa,  bebeğinizin  bakabileceği  bir  ayna,  bir  "ce-eee"  yaprağı, koala  şeklinde dişlik  ve  peluş oyuncağıyla 

  mükemmel  bir  aktivite  ve  sarılma  arkadaşı!

  Ürün Ölçüleri: 20 x 15 x 6,50 cm.

  • Barcode: 0887961809558
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 2 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.