Fisher Price Melodili Zürafa Aktivite Masası CCP66

199,99 TL
129,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Ürün Kodu: 140100MATCCP66

TÜKENDİ

  Melodili Zürafa Aktivite Masası, bebeğin gelişimine uygun olarak 2 farklı kullanım şekline sahip.

  Önce masa kısmı yere koyulur böylece bebek otururken oynayabilir.

  Bebek büyüdüğünde ve ayakta durmaya hazır olduğunda ise masa ayakları takılır, bebek ayaktayken oynamaya devam eder.

  Masa üzerinde bebeği eğlendiren birçok aktivite bulunur. Sesler, melodiler, ışıklar ve çok daha fazlası ile saatlerce keyifli vakit geçirmesini sağlar.

  Masa üzerindeki oyunlar bebeğin duyularını geliştirir ve bebek yaptıkları için sesler ve melodiler ile ödüllendirilir, oyun oynamaya teşvik edilmiş olur.

  Tek paket ölçüsü: 55,5 x 40,5 x 13 cm

  • Barcode: 0887961030730
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.