Fisher Price L&L Eğitici Sevimli Elma

54,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDYY44

TÜKENDİ

  Eğitici Sevimli Elma ile eğlence ve öğrenme bir arada!

  Bebeğiniz elmanın ortasındaki “çekirdek” düğmesine bastığında, meyveler, renkler ve sayılar hakkında şarkılar ve eğlenceli cümleler duyar; “Beş mor üzüm!” gibi.

  Elmaya vurduğunda ise, ses efektleri, melodiler ve eğlenceli sesler duyarak eğlenir!

  5 parça “dilim”in her birinde bir rakam ve bir meyve görseli bulunur.

  Bu şekilde hem oyun oynar hem el becerilerini geliştirir.

  Elma dilimlerinin her birinin üzerinde sayılar, renkler, ilk kelimeler ve meyvelerle ilgili eğlenceli içerikler nulunur.

  Oynak tabanı bebeğin vurması için idealdir.

  Tek paket ölçüsü: 20.5 x 20.5 x 12.5 cm
  • Barcode: 0887961425895
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.