Fisher Price L&L Eğitici Laptop

94,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 9,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATCDG83

TÜKENDİ

  Bebek eğlenceli şarkılar dinlemek ve harfler, rakamlar, hayvanlar hakkında cümleler duymak için bilgisayar üzerindeki 9 tuştan birine basar.

  Bilgisayarı açıp kapatarak zıt anlamlıları öğrenir. LED ekranda harfler ve şekiller gözükür.

  Dizüstü bilgisayar yaşa göre gelişim özelliğine sahiptir, böylece bebek büyüdükçe içerik bebeğin yaşına uygun olarak değişir.

  Yaşa göre gelişim özelliği sayesinde 3 modu bulunur. 30’un üzerinde eğlenceli şarkı, melodi ve cümle içerir.

  Üzerinde 9 renkli tuş bulunur. Şarkılar ve cümleler bebeğin hareketlerini ödüllendirir ve bebeği oyuna teşvik eder.

  Tutma kolu sayesinde kolayca taşınabilir. Harfleri, rakamları, renkleri ve çok daha fazlasını öğretir. İki adet AA pile ile çalışır.

  Tek paket ölçüsü: 24 x 33 x 6 cm
  • Barcode: 0887961040944
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.