Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı (Türkçe)

44,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATCJW71

TÜKENDİ

  En sevdiğiniz Eğlen ve Öğren karakterleri bebeğinize sayı saymayı öğretiyor! 

  Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı ile bebeğinizin en çok sevdiği Eğlen ve Öğren serisi karakterleri, bebeğinize 1'den 10'a kadar saymayı öğretir.
  Bebeğiniz Eğitici   Köpek'in hikayelerini duymak için sayfaları çevirir ve bu aktivite bebeğinizi gördüğü farklı objeleri saymaya teşvik eder.

  Bu aktivite sırasında bebeğiniz güneş butonuna basarak, güneşin ışıklarının yanmasını ve güneşin hikaye eşliğinde dans etmesini izleyebilir. 

  Bu sevimli kitapta, en çok sevdiğiniz Eğlen ve Öğren serisi karakterlerini göreceksiniz. 
  Bebeğinize 1'den 10'a kadar saymayı ve objeleri birbiriyle ilişkilendirmeyi öğretir.  
  Işıklı güneş ve eğlenceli sesler ile bebeğiniz mutlu olur.  Kolayca çevrilen sayfalar, bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. 

  Bebeğinize sebep-sonuç ilişkisini öğretir.

  Ürün iki adet AA pille çalışır.
  • Barcode: 0887961140422
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.