Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFBP61

TÜKENDİ

  Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Eğitici Köpekçiğin Renkli Kalemleri, bebeğinizin hisleri, renkleri, sayıları, sıralamayı ve çok daha fazlasını eğlenceli şarkılar ve interaktif oyunlarla öğrenmesine yardımcı olur!

  Bu “duygu dolu” küçük dostların her biri farklı bir hisse sahiptir: Şaşkın, üzgün, uykulu, mutlu ve kızgın. Bebeğiniz, her bir kalemin üzerine bastığında komik sesler, renkler veya hisler ile ilgili eğlenceli cümleler duyar; “Ben mutlu sarı bir kalemim!” gibi.

  Öğretilenler: Renkler ve hisler: Her bir boya kalemine basıldığında, şaşkın, üzgün, mutlu, uykulu ve kızgın gibi farklı hisler ve renklerle ilgili cümle ve şarkılar çalar.

  Sayma ve Sıralama: Kalemleri kutularındaki doğru yerlere dizdiklerinde, onlara sayıları ve sıralamayı öğreten sözler ve şarkılar duyacaklar. (“İki! Birden sonra iki gelir!”)

  Her bir boya kaleminin farklı bir duygusu var! Bunları sevimli şarkılar ve sözlerle duymak için, kalemin üzerine basın.

  Bebeğiniz renkli kalemleri doğru yere yerleştirdikçe eğlenceli şarkılarla ödüllendirilir.

  5 adet farklı renkli, üzerinde rakamlar bulunan boya kalemi ve 1 adet kutu içerir.

  Hisleri, saymayı ve sıralamayı, renkleri ve daha fazlası öğretir! 35’ten fazla şarkı, ses ve ifade!

  Her bir kalemi kutudaki doğru yerine koymaya çalışırken sayı düzenini ve sıralamayı öğrenir.

  Tabii ki bu sırada eğlenceli sözler ve melodiler duyar! 35 farklı şarkı ve cümle ile en eğlenceli renk paleti :) Gelişim ve oyun bir arada.

  Tek paket ölçüsü: 15 x 20.5 x 6 cm
  • Barcode: 0887961438819
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.