Fisher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Kamyonu (Türkçe)

54,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATCFN04

TÜKENDİ

  Eğitici Köpekçik ve onun kamyonuyla eğlence başlasın!

  Bebeğinize harfleri, şekilleri, renkleri ve çok daha fazlasını öğreten sesleri ve cümleleri duymak için, kamyonu itin veya farklı şekillerdeki üç butondan birine basın. Kamyonun kasasına üç farklı şekil bloğunu doldurun ve daha sonra kasayı boşaltın.

  Eğitici Köpekçiğin Kamyonu'nda, bebeğiniz büyüdükçe öğretilen içeriği değiştirmenize imkan veren Yaşa Göre Gelişim teknolojisi bulunmaktadır. Her bebek kendine özgü bir hızda gelişir. Yaşa Göre Gelişim teknolojisi size bebeğiniz için en uygun olan gelişim seviyesini seçme imkanı verir.

  Bu iki oyun seviyesinde, bebeğinizin gelişim seviyesine uygun şarkılar, cümleler ve sesler bulunuyor.

  En x Boy x Derinlik : 24,5 x 28 x 12,5 cm

  • Barcode: 0887961058529
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.