Fisher Price L&L Eğitici Hikaye Kitabı

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140700MATCJW38

TÜKENDİ

  Sevimli Eğlen ve Öğren karakterlerinin hikayelerinden oluşan bu kitap bebeğe ilk kelimeleri, harfleri, sayıları, şekilleri ve çok daha fazlasını öğretir.

  Sayfaları çevirmek bebeğin ince motor becerilerini geliştirir. Sağ taraftaki alfabe, sayı ve şekil butonları ışıklı.

  Tutma kolu sayesinde kolayca taşınabilir.

  Bu ürün 2 adet AA pil ile çalışır.

  Tek paket ölçüsü: 23 x 28 x 5 cm

  • Barcode: 0887961107135
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.