Fisher Price Eğlenceli Timsah

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATCDC48

TÜKENDİ

  Eğlenceli Timsah’ın 4 renkli kemerini iç içe yerleştirmek bebeğinizin ince motor becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirir.

  Bebeğiniz dokunduğunda timsah sallanır. Bu sayede bebeğiniz eğlenerek sebep-sonuç ilişkisini öğrenir. Aynı zamanda rengarenk kemerlerle bebeğinize renkleri de öğretir.

  Kemerleri küçükten büyüğe ya da büyükten küçüğe sıralamak ise bebeğinize düşünme ve problem çözme becerileri kazandırır. 

   

  • Barcode: 0887961037760
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.