Fisher Price Eğlen ve Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet CLK64

149,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 15,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATCLK64
VEYA

  Karşınızda Bebeğinizin ilk tableti: Fisher Price Eğlen ve Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet! Bu tablette Yaşa Göre Gelişim teknolojisi bulunmaktadır.

  Bu teknoloji sayesinde öğretilen içerik, bebeğiniz büyüdükçe onun gelişimine uygun olarak değişir.

  Her bebek farklı bir hızda büyüyüp gelişir.

  Yaşa Göre Gelişim teknolojisi, size bebeğiniz için en uygun olan aşamayı seçme imkanı verir!

  Yaşa göre gelişim sistemindeki 3 farklı seçenekte farklı gelişim aşamalarına uygun şarkılar, cümleler ve sesler bulunur.

  Bebeğiniz 28 uygulama düğmesinden herhangi birine bastığında sesleri ve müziği etkinleştirerek harfleri, basit kelimeleri, hayvan isimlerini ve çok daha

  fazlasını öğrenir.

  Daha da çok eğlence için tablet bilgisayarın ekranındaki ışıklar, şarkılara ve cümlelere eşlik ederek yanıp söner. 

  Ürün Ölçüleri: 13,50 x 19,00 x 2,50 cm.

  • Barcode: 0887961138597
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.