Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Piyanosu DLK19

119,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 12,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600MATDLK19

TÜKENDİ

  Eğitici Piyano'nun müzik ve öğrenme olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunur.

  Oyun modu kitap sayfası çevrildiğinde değişir. 

  Öğrenme modunda bebek 5 renkli tuştan birine bastığında cümleler ve şarkılar ile ödüllendirilir.

  Bu modda renkler, rakamlar ve şekiller öğretilir.

  Müzik modunda bebek 5 renkli tuştan birine bastığında bir ton duyar, klasik müzikler çalar veya eşlik edebileceği şarkılar duyar.

  Pratik tutma yeri sayesinde istenilen yere kolayca taşınabilir. Motor becerilerini geliştirir. Ayrıca sebep-sonuç ilişkisini öğretir.

  Tek paket ölçüsü: 26,5 24 6,5 cm

  • Barcode: 0887961260526
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.