Fisher Price Eğlen ve Öğren Akıllı Saat GMM53

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATGMM53

TÜKENDİ

  Fisher Price Eğlen & Öğren Akıllı Saat ile haydi başlayalım!

  Bebeğiniz  Eğlen ve Öğren Eğitici Akıllı Saat ile oynarken farklı renkleri öğrenir, selamlaşma ifadelerini dinler, sayı sayar, belki de Köpekçik ile sohbet eder!

  Tüm bunlar olurken zaman hızla akıp geçecek!

  Bu  oyuncak  akıllı  saat;  ışıklı  ekranı,  kolayca  kavranabilen  kordonu  ve  bebeğinizin  keşfedebileceği  bir  dolu  aktivite  ile  gerçeğinden  neredeyse  farksız.

  Erken dönem taklit oyunları için ışıklı, müzikli ve sesli oyuncak akıllı saat, ister evde ister dışarıda oynamak için idealdir.

  Yumuşak kayışı sayesinde kolayca kavranabilir, bebeğiniz onu hep yanında taşıyabilir.

  Renkler ve selamlaşmalarla ilgili şarkı ve ifadeler için saatin üzerindeki düğmelere basılabilir.

  Çevrilebilir pim, kadran ve tuşlar minik elleri harekete geçirir.

  Gelişim  ve  oyun  bir  arada;

  İlk  bilgiler: Şarkılar ve eğitici cümleler bebeğinizi renkler ve selamlaşmalarla tanıştırır.

  İnce motor becerileri: Pimi çevirmek, kadranı ayarlamak veya tuşlara basmak gibi  aktiviteler  bebeğinizin el becerilerini ve el-göz  koordinasyonunu geliştirir.

  Hayal gücünü geliştiren oyunlar: Bebeğiniz bu gerçekçi akıllı saat tasarımı ile yetişkinleri taklit eder!

  İnce Motor Becerileri: Açma / kapatma düğmesine basma, numarayı çevirme ve düğmelere basma gibi etkinlikler bebeğinizin el becerisini ve el-göz

  koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur.

  Hayal Gücü ve Yaratıcılık: Gerçekçi akıllı saat tasarımı, bebeklerin ve küçük çocukların taklit yeteneklerini geliştirir, bir yetişkin gibi davranmalarını sağlar!

  3 x AG13 (LR44) pil ile çalışmaktadır. Piller ürüne dahildir.

  Paket ölçüsü: 8 x 8,6 x 12 cm.

  • Barcode: 0887961858365
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 2 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.