Fisher Price 3´ü 1 Arada Jimnastik Merkezi

199,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 20,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140700MATDFP07

TÜKENDİ

  Bebeğin gelişimine göre ayarlanabilen özellikleri sayesinde uzun süre kullanılır.

  Bebek ufakken jimnastik merkezine yatar ve başı üzerindeki oyuncaklar ile eğlenir. 8 adet çıkarılabilen oyuncak bulunur.

  Oyuncaklardan direksiyon ışıklıdır. Bebek büyürken oyuncak barını yere kadar indirerek karın üzerinde oynama için yeni bir oyun şekli oluştulur.

  Direksiyon üzerine dokunulduğunda eğlenceli sesler ve müzikler duyulur bu sayede bebeği direksiyona uzanmaya ve oyuna teşvik eder.

  Bebek oturmaya başladığında ise oyuncak barını 45 derecede duracak şekilde ayarlayarak zar aksesuarı olan ve araba kokusu olan kusursuz bir araba paneli yaratılabilir.

  Işıklar, sesler ve müzikler sayesinde bebeğin duyuları harekete geçer. Oyuncaklara dokunmak, vurmak gibi aktiviteler sayesinde ise motor becerileri gelişir.

  Jimnastik merkezinin minderi çamaşır makinesinde yıkanabilir.

  Ölçü: 66 x 43 x 9 cm
  • Barcode: 0887961178159
  • Marka: Fisher Price
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.