Evildoer Yoyo

44,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,49 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: 151200AUL71421
VEYA

  Evildoer, plastik gövdeye ve kapaklara sahiptir ve kapakların üzerine Evildoer logosunu içeren tam renkli grafikler basılmıştır.

  Klasik plastik gövdenin altında gizlenmiş geri çekiş sistemi sayesinde bu yoyo ortalama bir plastik yoyodan daha iyi bir performans sağlar!

  Evildoer'ın geri çekme sisteminde kullanılan rulmanın dışbükey şekli yoyonuzun uyku süresini uzattır.

  Uzayan uyku süresi sayesinde yoyonuzu kaymadan veya formunu kaybetmeden rahatlıkla geri çekebilir.

  Evildoer, Blazing Teens serisinin canlandırıcı, neşeli ve cesur tarzı ile tanınan yoyo ustalarından Judy'e aittir.

  CN Yoyo Takımı üyelerinden Judy, yetenekleri ile Blazing Teens 1 serisinin unutulmaz simalarından biri haline gelmiştir. 

  Şimdi sende Judy'nin cesur tarzına sahip olabilirsin. Evildoer'ını kap muhteşem yoyo performansın ile herkesi kendine hayran bırak!

  Teknik Özellikler:

  Maksimum Çap: 55mm

  Ağırlık: Ortalama 55g

  Rulman Sistemi:

              Çekirdek (Ana) Sistem: Tam Bilyalı Rulman Çekirdek

  Geri Çekme Sistemi: Dışbükey Modeli

  Yuvar/ Topar:

              Vücut Şekli: Standart

              Materyal: Mühendislik Plastikleri

  Maksimum Dönüş/ Rotasyon Süresi: Ortalama 4 Dakika

  Sicim Türü: Profesyonel Kullanım İçin Geliştirilmiş İp

  • Barcode: 6911400309102
  • Marka: Auldey
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.