Ever After High Büyük Prensesler

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDVJ17

TÜKENDİ

  Ever After High Büyük Prenses Bebekler; eşsiz aksesuarları, pırıl pırıl ayrıntıları ve her biri kendine özel tarzda alt katı çıkarılıp farklı tarzlar yaratılabilen kat kat etekleriyle muhteşem görünüyorlar.

  Apple White’ın altın kraliyet asası, Madeline Hatter’ın tatlı faresi, Holly O’Hair’ın tarak ve fırçası ve özel çocuk boyutunda yüzükleriyle beraber tüm Ever After High karakterini koleksiyonuna eklemek
  isteyeceksin.

  Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır.

  Tek paket ölçüsü: 22,8 x 32 x 6 cm
  • Barcode: 0887961370317
  • Marka: Ever After High
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.