Ever After High Büyük Prenses Bebek Raven Queen

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDVJ21

TÜKENDİ

  Hayal gücün ne kadar yüksek ise Raven Quenn’in oku da yayından çıkarak o kadar yükselecek.

  Kötü Kalpli Kraliçe’nin Kızı Raven Quinn’in uzun eteğini pelerin olarak kullanarak onu kraliyet ortamından çıkarıp maceracı bir okçuya dönüştürebilirsin.

  İkisi bir arada kıyafeti, muhteşem oku, gümüş renginde boyuna sarılan aksesuarı ve saç bandı olan Raven Quenn ile beraber sihirli hikayeni yarat.

  Tek paket ölçüsü: 6 x 32 x 22,8 cm
  • Barcode: 0887961370355
  • Marka: Ever After High
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.