Equestria Girls Rock Star Saçlar

49,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB1036

TÜKENDİ

  Kızlar, Twilight Sparkle, Rainbow Dash ve Fluttershy'ı, saçlarını yapıp süsleyerek rock konserine çıkarmaya hazırlayabilecek!
  Onlara giysilerini giydirip kanatlarını takabilecek, saçlarını atkuyruğu tokayla farklılaştırabilecekler.
  Kutuya 1 Equestria Girls, giysi, 1 çift ayakkabı, kanatlar, küpeler, şık bir çanta ve atkuyruğu toka dahildir.

  Paket ölçüsü: 5 x 23 x31 cm
  • Barcode: 5010994852900
  • Marka: My Little Pony
  • Karakter: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.