Enchantimals Oyun Dünyası Evi

299,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 30,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFNM92

TÜKENDİ

  Enchantimals dünyasına hoş geldiniz! Enchantimals dünyası bir grup karakterden ve onların sevimli hayvan arkadaşlarından oluşuyor.

  Oyun evi Enchantimals dünyasını en güzel şekilde anlatan harika detaylara sahip.

  Enchantimals karakterleri için yemek alanı, banyo alanı ve oyun alanı bulanan bu evde orman havası almak mümkün.

  Evin en tepesinde küçük bir ağaç ev bulunur.

  Ağaç dalına asılı bir salıncak, başka bir dalda ise sepet var. Kızlar bu ev ile Enchantimals’ın sevgi dolu dünyasına bayılacak.

  Tek paket ölçüsü: 71 x 57 x 17 cm 

  • Barcode: 0887961597776
  • Marka: Enchantimals
  • Karakter: Enchantimals
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.