Eğitici ve Eğlenceli Tuvalet

99,99 TL
79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: 010101DOL07051

TÜKENDİ

   Eğitici ve Eğlenceli Tuvalet, tuvalet eğitimini bir eğlenceye dönüştürüyor!

  Sifon düğmesine basıldığında sevimli bir su sesi müziği duyulur. Tuvalet kağıdı kolu bile var!

  Gerçek bir klozete benzediği için, çocukları yetişkin tuvaletini kullanmaya teşvik eder.

   Bebeğinizin kolayca alışkanlık kazanması için en iyisi!

   Ses efektleri başarıyı ödüllendirir ve yeniden tuvaleti kullanması için motivasyon sağlar.

   Tuvaletin gerçekçi özellikleri, onu yetişkin tuvaletini kullanmaya teşvik eder.      

   Eğitici ve Eğlenceli Tuvalet sizin için de en iyisi! Tuvaletin içindeki hazne kolayca çıkarılabiliyor ve temizlenebiliyor. 

  • Barcode: 8690089070517
  • Marka: Dolu
  • Yaş Aralığı: 1 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.