Dönüşen Robo-Hayvan Yunus

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MGA2555A
VEYA

  Gandria’nın Koruyucuları Dönüşen Robo-Hayvanlar’ın gücü artık senin ellerinde!

  Gizemli madde ve güç kaynağı Hamidyum tarafından teknolojinin ve doğanın birleşimi Robo-Hayvanlar haline getirilmiş denizin harika yaratıkları,

  tehlike anında 8 hızlı hareketle inanılmaz birer savaş makinesine dönüşürler.

  Hamidyum parçacıklı tüfekleri, keskin yüzgeçleri ve kalın derileri ile her görev çok kolay.

  Karanlık güçlere karşı olan görevleri sona erdiğinde ise tekrar birer hayvana dönüşerek Gandria’nın denizlerindeki yaşamlarına devam ederler.

  Artık değiş tokuş yapabildikleri silahları sayesinde Koruyucular çok daha güçlü.

  Tüm Koruyucuları topla, karanlığa karşı gücünü göster!

  Paket boyutu: 19 x 6 x 24

  • Barcode: 6928390070806
  • Marka: Mega
  • Karakter: Transformers
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.