Dönüşen Robo-Arabalar Emerald S1

22,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,30 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W150055CXYW2010E
VEYA

  Gandria şehirleri ne zaman karanlığın güçleri tarafından kuşatılsa, masumları koruyup kötülüğü def eden Dönüşen Robo-Arabalar form değiştirerek kendilerini gösterirler.

  Gizemli madde ve güç kaynağı Hamidyum’un etkisiyle gündelik araba formlarını 8 hızlı hamlede değiştirebilen,

  her biri güçlü birer savaşçı olan robot formlarıyla ve renkli kişilikleriyle şehirleri ve yolları güvende tutarlar.

  Alphaların önderliğinde birleşmiş Dönüşen Robo-Arabalar’ı topla, kötülüğe karşı savaşta yerini al!

  • Barcode: 2000138509145
  • Marka: Robo-Arabalar
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.