DohVinci Tasarım Çantası

89,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTA7198

TÜKENDİ

  DohVinci tasarım setleriyle kızlar özel hamurlar ve alet ile 3 boyutlu tasarımlar yapabilecek ve kendi dünyalarını rengarenk tasarlayabilecek.

  DohVinci Tasarım Çantası’nda üç boyutlu tasarımlarını yapmak için her şey hazır!
  Üstelik kızlar bu kolayca taşınabilen kutuyla yaratıcılıklarını diledikleri yerde uygulayabilecek.
  Kutuya 4 DohVinci tüp, tasarım aleti, 3’ü desenli beş tasarım kartonu dahilDohVinci Tasarım Çantası’nda üç boyutlu tasarımlarını yapmak için her şey hazır!
  Üstelik kızlar bu kolayca taşınabilen kutuyla yaratıcılıklarını diledikleri yerde uygulayabilecek.
  Kutuya 4 DohVinci tüp, tasarım aleti, 3’ü desenli beş tasarım kartonu dahil.

  Ürün ölçüsü:  6 x 30 x 30 cm

  • Barcode: 5010994806255
  • Marka: DohVinci
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.