Disney Prenses Little Kingdom Yüzen Prensesler

29,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB8966

TÜKENDİ

  Disney Prensesleri Rapunzel, Ariel ve Pamuk Prenses deniz keyfi yapıyor!

  Kızlar prensesin giysisini çıkarıp ona yüzme simidini takabilecek ve onu suda yüzdürebilecek.

  Sudan çıktıktan sonra da onu kurulayıp tekrar giysilerini giydirebilecekler. Hem prenses hem de giysisi, üzerine takılabilen Mini Moda aksesuarlarıyla süslenebiliyor.

  Her pakete 7,5 cm boyunda bir Prenses figürü, giysisi, yüzme simidi ve 2 Mini Moda aksesuarı dahil.

  Mini Moda aksesuarları ve giysiler diğer prenseslerinkilerle değiş tokuş edilebiliyor. Prenseslerin yüzme simitleri birbirine takılabiliyor.

  Tek paket ölçüsü: 4 x 15 x 15 cm
  • Barcode: 5010993347391
  • Marka: Disney
  • Karakter: Disney Princes
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.