Disney Prenses Litlle Kingdom Balo Elbiseleri

34,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB5327

TÜKENDİ

  Minik kızlar, Disney Prensesleri Ariel, Tiana ve Pamuk Prenses’i baloya hazırlayabilecek.

  Hem prenses hem de giysisi, üzerine takılabilen Mini Moda aksesuarlarıyla süslenebiliyor.

  Ayrıca prensesler oturur pozisyonda da durabiliyor. Her pakette 7,5 cm boyunda bir prenses figürü, günlük giysisi, balo elbisesi ve 3 Mini Moda aksesuarı yer alıyor.

  Mini Moda aksesuarları ve giysiler diğer prenseslerinkilerle değiş tokuş edilebiliyor.

  Tek paket ölçüsü: 4 x 15 x 15 cm
  • Barcode: 5010994937157
  • Marka: Disney
  • Karakter: Disney Princes
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.