Disney Prenses Işıltılı Prensesler Seri 2 Tiana E4162

116,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 11,70 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W010101INTE4021T
VEYA

  Disney Prenses Tiana, küçük prensesinle parıltılı maceralara hazır!

  Prenses Tiana, korsajın tepesinden eteğin altına kadar parıldayan renklere sahip bir elbiseyle göz kamaştırıyor!

  Prenses Tiana ayrıca bir taç ve bir çift ayakkabı içerir.

  Küçük prensesiniz Disney'in Prenses ve Kurbağa'sından büyülü anlar oynamayı ve bu sevgili Prenses ile kendi yaz gecesi maceralarını

  hayal etmeyi çok sevecek.

  • Barcode: 2000138589031
  • Marka: Disney
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.